Floating Island RPG

/Textinis RPG su įvesta dice sistema. NOW OPEN./
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Heledh

Go down 
AutoriusPranešimas
Heledh
Tamsos tautos atstovas
Tamsos tautos atstovas
avatar

Pranešimų skaičius : 137
Join date : 2012-04-06

Character sheet
Health:
90/90  (90/90)
Energy:
90/90  (90/90)
Efektai: -

RašytiTemos pavadinimas: Heledh   2012-04-07, 5:08 pm1. Vardas, pavardė(arba tiesiog kaip jį vadinti):: Heledh Cammelot
2. Tauta:: Tamsos tauta
2.5. Klanas:: Šešėlių klanas
3. Sugebėjimai(ne galios, o įvairūs dalykai kuo jūsų veikėjas skiriasi nuo paprastų žmonių bei tai kas gali padėti misijose ne kovos metu):: Merginoje tūno dvi asmenybės, kaip Yin ir yang. Dėl šios priežasties merginos akys skirtingos, viena žalia kaip katės, kita šviesiai mėlina. Priešingai nei kiti tamsos tautos gyventojai ji yra baltaplaukė, aukšta, liekno sudėjimo, taisiklingos laikysenos. Kiek kitokia yra jos kopija. Tamsūs plaukai, o akys įgavusios katės vyzdžius. Kai Heledh iškviečia savo kloną, jos akys tampą abi mėlinos.
4. Kovos būdas(tiesiog pasirinkite panašiausią į jūsų veikėjo):: Tolimos kovos jai arčiau širdies. tačiau vengdama silpnų vietų tobulina ir artimų kovų gebėjimus. Naudoja dvi katanas, stengiasi kuo greičiau užbaigti viską. Naudoja ir burtus. jų pagalba padalina savo sielą pusiau.
5. Lytis:: Moteris
6. Amžius(apytikslis, arba bent kokio amžiaus atrodo):: 20m
7. Išvaizda ar aprašymas:: Aukšta, liekna tačiau moteriški linkiai akivaizdūs. Skirtingų spalvų akys, balti plaukai šviesi oda dėl saulės trūkumo.
8. Istorija/papildoma informacija:: Hel vos pramerkusi akis buvo pripažinta kaip demonų vaikas, jos atsisakė šeima ir paliko mergaitę miško viduryje. Ten mergaitę rado vilkų gauja ir augino lyg savą kol jos nerado keliaujantis tamsos šalies karys. Mergaitei buvo aštuoneri kai ją pradėjo mokinti tamsos šalies burtų pagrindų. Mergina užaugo ir dažnai mieliau pasirenka gyvūnų kompaniją nei žmonių.
9. Skills(galima du kiekviename lygyje - viena nauja paprasta ataka arba atakos upgrade ir vienas naujas skill arba seno upgrade)::

Level 1::

Story changes:: none.

1. [i](attack skill)
Sword song: Dviejų kardų kombinacija, puolimas iš viršaus. Mediumx2
2. (spell skill) Another me: Mergina padalina savo sielą pusiau. Tačiau jai išlieka jos HP. O kopija yra dvigubai silpnesnė. išburus antrąją merginą metami 2 kauliukai. kovojant ginklais. Tačiau Burti gali tik viena. Kainuoja 33% nuo maksimalios energijos.
Level 2::

Story changes:: Heledh, tamsos šalies kovotoja pagaliau pradeda savo kelionę pradėdama ją nuo pirmos užeigos kurioje sutinka Ken'mor. Kartu jie gauna darbą, saugiai palydėti keliautojų grupę. Jų klionę sutrikdo keisti padarai kurie išblaškė grupę po mišką. Juos užpuola nematyti šešėliai, laimei grupė vėl sueina į vieną vietą. Deja čia Heledh misija nesibaigia. Naktį užpulta vieno iš padarų Heledh pakliūną į jų spastus. Jai tenka kovoti ir jei ne grupės narių pagalba nežinia kaip būtų viskas pasibaigę. Staiga prisiminusi kovoje rastą akmenį Heledh sustiprėja

3.(spell skill) Šešėlių manipuliacija: Gebėjimas sujungus savo ir priešininko ar daikto šešėlius priversti juos judėti pagal jos pačios nuožiura. ((Naudojamas yes/no kauliukas )) žala priklausys nuo jos noro. pvz jei ji lieps kovotojui šauti į save, tai jis turės ridenti kauliukus, ir visa jo atakos galia bus jam atlikta žala. Tam tikros jėgos ar tipo priešai yra atsparūs. Negali priversti priešininkų panaudoti tam tikrų skills(pavyzdžiui tokių, kuriems reiktų mind control). (kainuoja 5+(10*lygis) energijos)
2.2 (Spell skill) Another me lv.2 Mergina realizuoja savo antrąja aš. jų abiejų HP lygiai tokie patys, kaip ir jėga. Kiekvianai metami po du kauliukai, naudoja Sword song: ataką, tai yra Mediumx2 Jos bendrauja telepatiškai. Kainos neturi, bet tol, kol skill veikia 40% energijos yra užrezervuota ir negali būti naudojama, tol, kol tamsioji Helledh pusė išsilaisvinusi.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Wandering Spirit
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 951
Join date : 2010-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Heledh   2012-05-28, 6:14 pm

Special:

1. Dreamwalker - jos dvasia gali palikti kūną, taip pat Heledh gali nukeliauti į sapnų pasaulį.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://floating-island.forumlt.com
 
Heledh
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Floating Island RPG :: Pradžia :: Veikėjai :: Veikėjų archyvas-
Pereiti į: