Floating Island RPG

/Textinis RPG su įvesta dice sistema. NOW OPEN./
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kitos grupuotės

Go down 
AutoriusPranešimas
Wandering Spirit
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 951
Join date : 2010-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Kitos grupuotės   2012-03-09, 6:55 pm

Be pagrindinių tautų egzistuoja ir kitos grupuotės nepriskiriamos nė vienai tautai. Čia surašytos dažniausiai sutinkamos/didžiausios.

1. Inkvizicija

Tai grupuotė suskilusi į dvi dalis - viena gyvena Blogio tautos teritorijoje, kita - gėrio tautos.

(Raudonoji Inkvizicija) Blogio tautos teritorijoje esanti inkvizicijos dalis turi įsirengusi tvirtą bastijoną, skirtą gintis greičiau nuo įvairių pavienių padarų, vagių, nedidelių būrių priešų nei nuo armijų. Čia gyvenantys inkvizitoriai vilki raudonus rūbus, su trupučiu baltos spalvos. Ant kiekvieno inkvizitoriaus apsiausto yra išsiuvinėta po baltą lašą. Šie inkvizitoriai apie blogio padarus žino daugiau nei bet kas kitas saloje, taip pat prieš juos moka kovoti. Nors jų būdai tokie žiaurūs, kad žmonės dažnai geriau patektų baisiausiems padarams į rankas nei jiems, bet jie veiksmingi. Gyvendami tokiose vietose jie prisitaikė, yra atsparūs kai kuriems prakeiksmams bei nuodams ir daugeliui ligų. Be viso to jie siekia pergalės bet kokiu būdu - kiekvienas inkvizitorius vienoje rankoje laiko savo ginklą, o kitoje - ant grandinės pakabintą medinę metalu apkaustytą dėžutė. Ji būna įvairių formų, nors dažniausios - kryžiaus, žibalinės lempos arba tokios formos, kurią galima gauti dvi piramides sukibdžius dugnais.

(Baltoji Inkvizicija) Gėrio tautos teritorijoje esanti inkvizicija - visai kitokia. Jų vis apranga balta. Ant kiekvieno apsiausto išsiuvinėtas sidabrinis kryžius. Jų tvirtovės nesugebėtų paimti jokia armija, bet pavienius žmones sulaikyti, kad nepatektų vidun sunkiau. Jie atsparūs beveik visiem prakeiksmam ir kai kuriem burtam bei ligom. Taip pat moka gydomosios magijos bei palaminimų. Jie negailestingi tik blogio padarams, paprastiems žmonėms stengiasi padėti. Taip pat yra garbingi. Nešiojasi ginklus bei tokias pat kai raudonųjų inkvizitorių dėžutes. Tik jų turinys skiriasi.

2. Prarajos Kultistai

Tai labai galinga grupuotė, nors ir labai maža. Jie norėtų sunaikinti viską kas įmanoma, nes jų manymu gyvybė, materija ir energija - tai netobuli dalykai trukdantys amžinai tuštumos tobulybei. Vienintelė paguoda, kad jų grupuotėje yra ne daugiau kaip pora šimtų narių.

3. Fanatikai

Tai iš dalies pamišę burtininkai. Jie pripažysta tik žmones, kurie gali naudoti magiją. Kiti jiems - tai žemesnės gyvybės formos. Jie per ritualus į save įsiurbia pavojingus energijos kiekius, kurie neretai nužudo tai darantį žmogų arba sukelia didžiules nelaimes. Išgyvenę šį išbandymą tampa daug stipresni ir kitų fanatikų yra vadinami Palaimintaisiais. Kartais jie rengia išpuolius prie paprastus žmones. Savižudis fanatikas pasiekęs tankiai gyvenamą paprastų žmonių vietą siurbia į save energiją iš aplinkos energiją kol miršta. Jam mirus ta energija sukoncentruota vienoje vietoje ištrūksta, sukeldamas stichines nelaimes - tai gali būti kilęs uraganas, žemės drebėjimas, sprogimas, neįtikėtinos galios žaibas, iškviesta arba sukurta galinga pabaisa(golemas/elementalas/prikeltas iš gelmių kaukolinis drakonas ar pan.)

4. Banditai

Seniau buvę neorganizuoti, paskutiniais metais jie darosi vis stipresni bei geriau organizuoti. Spėjama, kad jie išsirinko vadą, kuris koordinuoja jų atakas bei rūpinasi strategija.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://floating-island.forumlt.com
 
Kitos grupuotės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Floating Island RPG :: Pradžia :: Pradžia :: Tautos-
Pereiti į: