Floating Island RPG

/Textinis RPG su įvesta dice sistema. NOW OPEN./
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Additional information

Go down 
AutoriusPranešimas
Wandering Spirit
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 951
Join date : 2010-02-04

RašytiTemos pavadinimas: Additional information   2012-03-12, 2:52 pm

Saloje įvykus kritiniam įvykiui baigiasi vienas etapas ir prasideda kitas. Tada peršokame kažkiek metų ir tęsiame istoriją nuo tos vietos. Tada galimi tokie pasirinkimai:
1. Jei veikėjas rado kažkokį būdą kaip tapti nemirtingu arba kaip kitaip peršokti tą laikotarpį jis gali tęsti su tuo pačiu veikėju prabėgus tiems metams.
2. Veikėjas gali pasenęs mirti, tada naujas veikėjas bus jo sūnus/dukra/etc., kuris paveldės tėvų daiktus ir pradės jau ne nuo pirmo lygio.
3. Galima kurtis visiškai naują veikėją, kuris neturės senojo daiktų, bet iš kart gaus tokį pat lygį(galės tiek pat skills).

Norint ką nors daryti pasirinkti misijos nebūtina - galima rasti įvairių paslapčių bei įdomybių tiesiog pačiam keliaujant po pasaulį. Pasiekus aukštesnį lygį galima keliauti tyrinėti vidinių salos plotų.

Tvirtovės

Tvirtovės - tai veikėjo prieglobsti. Kiekvienas veikėjas gali gauti savo tvirtovę. Tai jam atsiskleis einant laikui. Turint tvirtovę galima bandyti užiminėti kitus miesteliu, sukurti savo karalystę. Jūsų tvirtovę taip pat gali užpulti, tada ją reiks ginti. Tvirtoves galima tobulinti. Kai kurie patobulinimai gali sustiprinti jūsų veikėją net išėjusį iš tvirtovės ribų. Tvirtovėse turi būti tokios temos:

1. Vartai į apylinkes(juos galite pavadinti kaip norite, tik reikia, kad būtų aišku, kas tai yra. Negalima persistengti ir daryti vartų iš vien deimanto arba platinos ar pan.). Prie vartų taip pat turi stovėti monolitas.
2. Vieta tarp vartų bei tvirtovės durų(tai gali būti pievelė, pelkė, lyguma, miškas, kas tik norite, bet vėl - nepersistengiant)
3. Durys į tvirtovę.
4. Sienos(į šią temą įeina ir gynybiniai bokštai, lankininkams paliktos skylės ir pan.)
5. Vidus(visas pilies vidus. Į šią temą įeina visi kambariai bei pan.)
6. Sosto salė/pagrindinė salė ar pan.
7. Speciali vieta(tai gali būti treniruočių salė, šventykla, parkas ar pan. kuris gali kažką suteikti jūsų veikėjui)

Gali nepersistengiant būti ir kitų kambarių bei temų.

Iš pradžių jokių saugotojų būti negali. Juos sutiksite keliaudami po pasaulį arba samdydami.


Žemėlapis rodantis kur yra kokia tauta.
Spoiler:
 
Žemėlapis rodantis miestus bei sostines.
Spoiler:
 

Waygates

Per visą salą galima rasti daugybę monolitų - Waygates. Jais galima pasinaudoti norint greit nukeliauti iš vienos vietos į kitą. Kada jie pastatyti, kaip jie veikia bei kas juos pastatė niekas nebežino. Bet jie atrodo tokie pat seni, kaip ir sala. Nežinomais monolitais naudotis labai pavojinga, nes nemažai jų žmones tiesiog pradangina.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://floating-island.forumlt.com
 
Additional information
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Floating Island RPG :: Pradžia :: Pradžia :: Žinynas-
Pereiti į: